تاریخچه شرکت شیرین کار البرز:

موسس شرکت با تاریخچه 70 ساله در زمینه توزیع مواد غذایی و سابقه 30 ساله در زمینه صنعت قند که از روش سنتی (روش پاتیل) آغاز و بدنبال آن در سال 1380 با استفاده از دستگاههای تمام اتوماتیک، قند حبه و پرسی تولید می نمود؛ در سال 1390 اقدام به تأسيس و بهره برداري شرکت شیرین کار البرز با نام تجاری کومک ، در زمینی به مساحت 2850 متر و با زیربنای 1200 متر نمود.

در این شرکت با استفاده از متخصصین و مهندسین صنایع غذایی روش پخت در خلا برای تولید قند به کار گرفته شد. این روش تولید بر پایه قند رافینری طراحی و پخت می گردد که تمامی الزامات استاندارد ملی تولید قند ایران در آن لحاظ شده است.

همزمان با تاسیس کارخانه شیرین کار البرز شکستن قند کله در کشور ما مرسوم گردید لذا این شرکت نیز در زمینه شکستن قند کله نیز اقدام نمود.

در زمینه تولید کارامل نیز این شرکت از سال 1382 با همکاری شرکت محترم نستله اقدام به تولید کارامل کردند که این همکاری نیز با شروع به فعالیت در شرکت شیرین کار البرز ادامه یافت. و در حال حاضر این شرکت قادر است کارامل نوع 1، 2، 3 و 4 را تولید کند. در حالت عادی ظرفيت توليدي این شرکت روزانه 15تن قند کله و 10 تن کارامل میباشد.

كارخانه قند شیرین کار با دارا بودن آزمايشگاه و پرسنل مجرب، استانداردهاي مربوطه را در كنترل فرآيند از خريد مواد اوليه تا انبارداري محصول نهايي به اجرا در مي آورد.

مهندسین و متخصصین صنایع غذایی وکارکنان زحمتکش این شرکت بهبود کیفی و ایمنی غذا را سرلوحه کار خود قرارداده اند و با تلاش و کوشش خود، بهترین و سالم ترین محصول را تولید نموده و در اختیار مشتریان و هموطنان عزیز قرار می دهند.

قند کله شرکت شیرین کار البرز
قند کله